Facebook

Aktualności

 • Zameldowanie firmy GRATIS!

  Zameldowanie firmy GRATIS!

  Załóż z nami firmę budowlaną w Niemczech za darmo!

  Chcesz założyć firmę budowlaną w Niemczech? Szukasz pomocy w zakresie otwarcia działalności gospodarczej na terenie Niemiec? Dobrze trafiłeś. Nasz zespół pomoże Ci otworzyć firmę za darmo! Nie czekaj, już teraz skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

 • Kompleksowa obsługa

  Kompleksowa obsługa

  Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać? Najbardziej rozsądnym pomysłem jest założenie firmy w Niemczech, bo nasz zachodni sąsiad to potęga gospodarcza, gdzie szybko można stworzyć świetnie prosperujące przedsiębiorstwo.

 • Kindergeld

  Kindergeld

  Jeśli pracujesz, bądź pracowałeś w Niemczech, możesz zgodnie z prawem uzyskać dodatkowe pieniądze dla Twojej rodziny. O niemiecki zasiłek na dziecko można starać się do 6 miesiecy wstecz. Od 2018 r. świadczenia na pierwsze i drugie dziecko wynoszą 194 EUR miesięcznie na dziecko. Dla trzeciego dziecka kwota ta zwiększa się do 200 EUR. Na każde kolejne dziecko można otrzymać aż 225 EUR.

 • Podatek w Niemczech

  Podatek w Niemczech

  Prowadząc działalność gospodarczą w Niemczech podlega się opodatkowaniu w każdym roku podatkowym. Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest złożenie deklaracji podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym. Dotyczy to także osób, których dochód nie przekroczył kwoty wolnej od podatku, tj. 8.652 € w roku podatkowym 2016, które nie osiągnęły żadnych dochodów lub nawet poniosły stratę.

 • Firma w Niemczech bez meldunku

  Jak założyc firmę budowlaną w Niemczech bez meldunku? - Otwieramy firmę.

  Firma w Niemczech bez meldunku to perspektywa prowadzenia działalności gospodarczej na terenie naszego zachodniego sąsiada bez konieczności wynajmowania mieszkania lub biura w celach meldunkowych czy korespondencyjnych. Oferowany przez nas adres zameldowania spełnia wszystkie niezbędne kryteria, a docierającą na niego korespondencję odsyłamy na wskazany przez Państwa adres.

 • Freistellungsbescheinigung

  Freistellungsbescheinigung

  Podatek budowlany (Bauabzugsteuer) jest to rodzaj podatku dochodowego przewidziany dla firm budowlanych wykonujących prace budowlane na terenie Niemiec. Wysokość podatku budowlanego  wynosi 15% wartości wykonanej usługi.

 • Jak wygląda księgowość w Niemczech?

  Jak wygląda księgowość w Niemczech?

  To wcale nie przesadzone stwierdzenie, że dziś mamy bardzo dużo możliwości, o wiele więcej niż dawniej. Faktycznie świat pędzi naprzód, a my musimy nadążyć za wszystkimi zmianami, które z drugiej strony także są szansą na osiągnięcie sukcesu. Wiedzą o tym właściciele firm, którzy korzystają z możliwości założenia firmy w innym kraju, widząc w tym niemałe oszczędności. Jednak o czym trzeba wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taki krok?

 • Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

  Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

  Niemcy to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów świata, niepodatny na kryzysy i inne rynkowe komplikacje. To miejsce, w którym warto prowadzić biznes, więc coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na rejestrację firmy w Niemczech. To dzisiaj łatwiejsze niż dawniej, bo od 2011 roku niemiecki rynek został w całości otwarty. Oznacza to, że nasi obywatele mogą na tych samych prawach, co rodowici Niemcy zakładać swoje działalności gospodarcze.

Powered by Quick.CMS